Dudino Müslin Örtü - Evil Eye
Dudino Müslin Örtü - Evil Eye
Dudino Müslin Örtü - Evil Eye

Dudino Müslin Örtü - Evil Eye (F19UMEEE)

Fiyat : ₺59,90(KDV Dahil)

1 adet harika renk ve tasarımlı müslin örtü. %100 doğal müslin pamuktan üretilmiştir.

 

Yumuşacık, hava alan ve hafif yapısıyla yenidoğan bebekler için bile çok uygun.

 

Müslin örtülerin tüm dünyada çok popüler olduğunu ve bebeklerin bayıldığını biliyoruz. Dudino müslin örtülerin farklı ve standart baskıları geride bırakan tasarımlarına bayılacaksınız:)

 

Çok fonksiyonlu müslin örtülerimizi hangi şekilde kullanabilirsiniz?

 

 

 

 

Omuz örtüsü, ağız bezi, alt değiştirme ve oyun matı olarak aynı zamanda emzirme örtüsü, bebek arabası, araba koltuğu örtüsü ve daha birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

:

Ölçü: 110 X 110 cm (43” X 43”) Büyük ölçüsü sayesinde gelecek yıllara da hazırsınız.

 

Bakım Talimatı: İlk kullanımdan önce yıkayınız. Ürünlerimiz maksimum 40 derecede normal tambur hızında, makinelerin pamuklu yıkama programında ve renk uyumu gözetilerek yıkanmalıdır.  Ürünlere takılabilecek ve iplik çekebilecek fermuar gibi malzemelerle yıkamamaya özen gösteriniz.

Kuru temizleme yapmayınız. Dudino ürünlerinde doğal içerik sebebiyle ütüleme önerilmez, tercih edilirse düşük ısıda ütülenebilir.

 

Ürün Detayları: Dudino ürünleri unisex’tir. Toksik içermeyen su bazlı pigmentler boya kullanılır. Baskıların canlılığını daha uzun süre korumaları için bakım talimatlarına uyunuz. Kullandığınız cihazların ekran özelliklerine bağlı olarak orijinal ürün ile arasında ufak ton farkları olabilir. Dudino ürünleri ön yıkamadan geçmiştir. Müslin örtülerimiz yıkandıkça yumuşaklığı artarak devam eder. 

 

 

 

 

Dudino ürünleri en yüksek standartlarla Türkiye’de üretilir.

Benzer Ürünler