Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Sloth
Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Sloth
Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Sloth
Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Sloth
Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Sloth
Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Sloth
Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Sloth

Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Sloth (F19MMSLT)

İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺129,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺89,90(KDV Dahil)

1 adet çok fonksiyonlu müslin örtü. %100 doğal müslin pamuktan üretilip, ahşap ayar halkası bulunan 1 adet ayarlanabilir askı ve 2 adet çıtçıtlı aparat içerir.

 

Müslin örtülerin tüm dünyada çok popüler olduğunu ve bebeklerin bayıldığını biliyoruz. Bu çok fonksiyonlu müslin örtümüz ile standart müslinlerin birkaç adım önüne geçiyoruz ve aileleri gülümsetiyoruz. Bu dudino ürününe hem bebeğiniz bayılacak hem de ürünümüz sizin hayat kurtarıcınız olacak. Ahşap ayar halkası bulunan ayarlanabilir askı bu müslin örtüyü emzirme ve bebek arabası örtüsü yaparken 2 adet çıtçıtlı aparat müslin örtüyü bir anda araba koltuğu örtüsüne dönüştürür.

 

Yumuşacık, hava alan ve hafif yapısıyla yenidoğan bebekler için bile çok uygun.

 

Çok fonksiyonlu müslin örtülerimizi hangi şekilde kullanabilirsiniz?

 

 

Ana kullanım amacı emzirme örtüsü, bebek arabası ve araba koltuğu örtüsü olan ürünümüzü rahatlıkla standart müslin olarak omuz örtüsü, alt değiştirme ve oyun matı olarak ve daha birçok alanda kullanabilirsiniz.

:

Ölçü: 80 X 100 cm (31” X 39”) Büyük ölçüsü sayesinde gelecek yıllara da hazırsınız.

 

Bakım Talimatı: İlk kullanımdan önce yıkayınız. Ürünlerimiz maksimum 40 derecede normal tambur hızında, makinelerin pamuklu yıkama programında ve renk uyumu gözetilerek yıkanmalıdır.  Ürünlere takılabilecek ve iplik çekebilecek fermuar gibi malzemelerle yıkamamaya özen gösteriniz.

Kuru temizleme yapmayınız. Dudino ürünlerinde doğal içerik sebebiyle ütüleme önerilmez, tercih edilirse düşük ısıda ütülenebilir.

 

Ürün Detayları: Dudino ürünleri unisex’tir. Toksik içermeyen su bazlı pigmentler boya kullanılır. Baskıların canlılığını daha uzun süre korumaları için bakım talimatlarına uyunuz. Kullandığınız cihazların ekran özelliklerine bağlı olarak orijinal ürün ile arasında ufak ton farkları olabilir. Dudino ürünleri ön yıkamadan geçmiştir. Müslin örtülerimiz yıkandıkça yumuşaklığı artarak devam eder. 

 

 

 

Dudino ürünleri en yüksek standartlarla Türkiye’de üretilir.

Benzer Ürünler