Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Dino Feet
Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Dino Feet
Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Dino Feet
Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Dino Feet
Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Dino Feet
Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Dino Feet
Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Dino Feet

Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Dino Feet (F19MMDFE)

İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺129,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺89,90(KDV Dahil)

1 adet çok fonksiyonlu müslin örtü. %100 doğal müslin pamuktan üretilip, ahşap ayar halkası bulunan 1 adet ayarlanabilir askı ve 2 adet çıtçıtlı aparat içerir.

 

Müslin örtülerin tüm dünyada çok popüler olduğunu ve bebeklerin bayıldığını biliyoruz. Bu çok fonksiyonlu müslin örtümüz ile standart müslinlerin birkaç adım önüne geçiyoruz ve aileleri gülümsetiyoruz. Bu dudino ürününe hem bebeğiniz bayılacak hem de ürünümüz sizin hayat kurtarıcınız olacak. Ahşap ayar halkası bulunan ayarlanabilir askı bu müslin örtüyü emzirme ve bebek arabası örtüsü yaparken 2 adet çıtçıtlı aparat müslin örtüyü bir anda araba koltuğu örtüsüne dönüştürür.

 

Yumuşacık, hava alan ve hafif yapısıyla yenidoğan bebekler için bile çok uygun.

 

Çok fonksiyonlu müslin örtülerimizi hangi şekilde kullanabilirsiniz?

 

 

Ana kullanım amacı emzirme örtüsü, bebek arabası ve araba koltuğu örtüsü olan ürünümüzü rahatlıkla standart müslin olarak omuz örtüsü, alt değiştirme ve oyun matı olarak ve daha birçok alanda kullanabilirsiniz.

:

Ölçü: 80 X 100 cm (31” X 39”) Büyük ölçüsü sayesinde gelecek yıllara da hazırsınız.

 

Bakım Talimatı: İlk kullanımdan önce yıkayınız. Ürünlerimiz maksimum 40 derecede normal tambur hızında, makinelerin pamuklu yıkama programında ve renk uyumu gözetilerek yıkanmalıdır.  Ürünlere takılabilecek ve iplik çekebilecek fermuar gibi malzemelerle yıkamamaya özen gösteriniz.

Kuru temizleme yapmayınız. Dudino ürünlerinde doğal içerik sebebiyle ütüleme önerilmez, tercih edilirse düşük ısıda ütülenebilir.

 

Ürün Detayları: Dudino ürünleri unisex’tir. Toksik içermeyen su bazlı pigmentler boya kullanılır. Baskıların canlılığını daha uzun süre korumaları için bakım talimatlarına uyunuz. Kullandığınız cihazların ekran özelliklerine bağlı olarak orijinal ürün ile arasında ufak ton farkları olabilir. Dudino ürünleri ön yıkamadan geçmiştir. Müslin örtülerimiz yıkandıkça yumuşaklığı artarak devam eder. 

 

 

 

Dudino ürünleri en yüksek standartlarla Türkiye’de üretilir.

Benzer Ürünler
Etiketler
Dudino, Dudino Çok, Dudino Çok Fonksiyonlu, Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin, Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin -, Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Dino, Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Dino Feet, Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin - Feet, Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin Dino, Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin Dino Feet, Dudino Çok Fonksiyonlu Müslin Feet, Dudino Çok Fonksiyonlu -, Dudino Çok Fonksiyonlu - Dino, Dudino Çok Fonksiyonlu - Dino Feet, Dudino Çok Fonksiyonlu - Feet, Dudino Çok Fonksiyonlu Dino, Dudino Çok Fonksiyonlu Dino Feet, Dudino Çok Fonksiyonlu Feet, Dudino Çok Müslin, Dudino Çok Müslin -, Dudino Çok Müslin - Dino, Dudino Çok Müslin - Dino Feet, Dudino Çok Müslin - Feet, Dudino Çok Müslin Dino, Dudino Çok Müslin Dino Feet, Dudino Çok Müslin Feet, Dudino Çok -, Dudino Çok - Dino, Dudino Çok - Dino Feet, Dudino Çok - Feet, Dudino Çok Dino, Dudino Çok Dino Feet, Dudino Çok Feet, Dudino Fonksiyonlu, Dudino Fonksiyonlu Müslin, Dudino Fonksiyonlu Müslin -, Dudino Fonksiyonlu Müslin - Dino, Dudino Fonksiyonlu Müslin - Dino Feet, Dudino Fonksiyonlu Müslin - Feet, Dudino Fonksiyonlu Müslin Dino, Dudino Fonksiyonlu Müslin Dino Feet, Dudino Fonksiyonlu Müslin Feet, Dudino Fonksiyonlu -, Dudino Fonksiyonlu - Dino, Dudino Fonksiyonlu - Dino Feet, Dudino Fonksiyonlu - Feet, Dudino Fonksiyonlu Dino, Dudino Fonksiyonlu Dino Feet, Dudino Fonksiyonlu Feet, Dudino Müslin, Dudino Müslin -, Dudino Müslin - Dino, Dudino Müslin - Dino Feet, Dudino Müslin - Feet, Dudino Müslin Dino, Dudino Müslin Dino Feet, Dudino Müslin Feet, Dudino -, Dudino - Dino, Dudino - Dino Feet, Dudino - Feet, Dudino Dino, Dudino Dino Feet, Dudino Feet, Çok, Çok Fonksiyonlu, Çok Fonksiyonlu Müslin, Çok Fonksiyonlu Müslin -, Çok Fonksiyonlu Müslin - Dino, Çok Fonksiyonlu Müslin - Dino Feet, Çok Fonksiyonlu Müslin - Feet, Çok Fonksiyonlu Müslin Dino, Çok Fonksiyonlu Müslin Dino Feet, Çok Fonksiyonlu Müslin Feet, Çok Fonksiyonlu -, Çok Fonksiyonlu - Dino, Çok Fonksiyonlu - Dino Feet, Çok Fonksiyonlu - Feet, Çok Fonksiyonlu Dino, Çok Fonksiyonlu Dino Feet, Çok Fonksiyonlu Feet, Çok Müslin, Çok Müslin -, Çok Müslin - Dino, Çok Müslin - Dino Feet, Çok Müslin - Feet, Çok Müslin Dino, Çok Müslin Dino Feet, Çok Müslin Feet, Çok -, Çok - Dino, Çok - Dino Feet, Çok - Feet, Çok Dino, Çok Dino Feet, Çok Feet, Fonksiyonlu, Fonksiyonlu Müslin, Fonksiyonlu Müslin -, Fonksiyonlu Müslin - Dino, Fonksiyonlu Müslin - Dino Feet, Fonksiyonlu Müslin - Feet, Fonksiyonlu Müslin Dino, Fonksiyonlu Müslin Dino Feet, Fonksiyonlu Müslin Feet, Fonksiyonlu -, Fonksiyonlu - Dino, Fonksiyonlu - Dino Feet, Fonksiyonlu - Feet, Fonksiyonlu Dino, Fonksiyonlu Dino Feet, Fonksiyonlu Feet, Müslin, Müslin -, Müslin - Dino, Müslin - Dino Feet, Müslin - Feet, Müslin Dino, Müslin Dino Feet, Müslin Feet, -, - Dino, - Dino Feet, - Feet, Dino, Dino Feet, Feet,