SIKÇA SORULAN SORULAR

 

dudino iade&değişim süresi nedir?

İade İşlemleri

dudino.com online mağazamızdan satın almış olduğunuz ürün ya da ürünleri, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on beş (15) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz.

İade işlemlerinizde ürün ile birlikte gönderilen form üzerine iade sebebinizi not alarak imzalamanız gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünün faturası göndereceğiniz paketin içine konulmalıdır. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Hiçbir ayıbı veya problemi olmayan bir ürünün, müşterinin şahsi talebi doğrultusunda yapılacak iade & değişim işlemlerinde kargo ücretleri müşteriye aittir. Açık ayıplı ürünlerin teslim tarihinden itibaren otuz (30) gün içinde iade hakkına sahipsiniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketlerin fotoğrafını çekiniz, paketi kargo yetkilisi önünde açarak ürüne herhangi bir zarar gelmesi durumunda tutanak tutup kargo yetkilisi ile imzalayınız ve ürünü hiçbir şekilde teslim almayınız. Fotoğraf ve kargo hasar tutacağını [email protected]'a mail atınız. Sizlere en kısa zamanda yeni ürününüzü kargoluyor olacağız.

Tarafımızdan iadesini talep ettiğiniz ürün ya da ürünleriniz inceleme ekibimiz tarafından değerlendirilecek olup inceleme sonucu tarafınıza bilgi verilecektir. İade talebinizin tarafımızdan kabul edilmesi durumunda, geri ödemeniz, siparişinizde kullandığınız ödeme metodu kullanılarak yedi (7) iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. İade işleminin banka veya kart hesabınıza yansıma süresi ise bankanızın işlem sürecine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kapıda ödeme yöntemi ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iade bedeli bizimle paylaşmış olduğunuz banka hesabınıza yatırılacaktır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade kredi kartınıza peşin olarak geri ödenmektedir. İncelemenin olumsuz sonuçlanması durumunda incelemeye tabi tutulan ürünün müşteriye geri gönderilmesinde kargo ücreti dudino'ya aittir. 

Siparişe konu olan ürün/ler müşteri adresine getirilip dudino'dan kaynaklanmayan bir sebepten dolayı teslim edilemez ve müşteri takip eden on beş(15) gün içinde dudino ile iletişime geçmez ise, müşterinin Sözleşme'ye aykırı davrandığından bahisle Sözleşme feshedilebilecektir. Sözleşme'nin sonlandırılmasının sonucu olarak, teslimat masrafı ve ek masraflar hariç, dudino, müşteriden aldığı tüm ödemeleri, işbu Sözleşme'nin sonlandırılmasından itibaren on dört (14) gün içinde müşteriye iade edecektir. Müşteri, Sözleşme'nin sonlandırılmasından kaynaklanan nakliye işleminin ek maliyeti olabileceğini ve dudino'nun bu maliyeti müşteriye yansıtma hakkına sahip olacağını unutmamalıdır.

 

İade adresi:

Barbaros Mah. Karanfil Sok. No:2 Varyap Meridian B Blok D:94 Ataşehir/İstanbul

Değişim Şartları

Sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren otuz (30) gün içinde teslim aldığınız şekli ile değiştirme hakkına sahipsiniz.

 

dudino kargo politikası nedir?

Türkiye Gönderileri için;

Tüm şehirlere standart kargo gönderim ücreti KDV dahil 8,99TL'dir. Kargo ücreti sepetinize otomatik olarak yansıtılacaktır. 

Kapıda ödeme opsiyonu için ek olarak 7TL "Kapıda Ödeme Tahsilat Ücreti" sepet tutarınıza yansıtılacaktır.

150TL ve üzeri alışverişlerinize tüm Türkiye'de kargo ücretsizdir.

Yurtdışı Gönderileri için;

Tüm global gönderilerde kargo ücreti standarttır ve €18 olarak sepetinize yansıtılmaktadır.

€150 ve üzeri alışverişlerinizde tüm yurtdışı alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır.

 

dudino ürünleri nasıl yıkanmalıdır?

Açık renkli ürünlerimiz maksimum 40 derecede çamaşır makinelerinizin pamuklu programında, renkli ürünler ise soğuk suda yıkanmalıdır. Ürünlere takılabilecek, iplik çekebilecek aparatı olan ürünlerle birlikte yıkamamaya özen gösteriniz. Kuru temizleme yapmayınız. Kurutma makinasını ise düşük derecede kullanınız.

 

dudino ürünleri nasıl ütülenmelidir?

dudino ürünleri, bebeklerinizin sağlığı için %100 doğal malzemelerden üretilmiştir bu sebeple kırışır, doğal görüntüsünü kaybetmemek için ütülenmelerini önermiyoruz. Ütülemek gerekir ise düşük derecede ütüleyiniz.

 

dudino ile işbirliği yapılabilir mi?

dudino'ya ilişkin işbirliği talepleriniz için [email protected] adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

dudino siparişleri hediye paketi yaptırılabilir mi?

dudino siparişlerinizin hediye paketi yapılması için ödeme sayfasındaki not ekleme bölümünde talebinizi belirtmeniz yeterlidir.